George Peppard

George Peppard Jr.

8,2
2 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Peppard

Oglądałem ostatnio dokument "Bring Back The A-Team", gdzie cała trójka niezbyt mile sie o nim wypowiadala. Mowili (nie doslownie ale z tego wynikalo) ze Peppard to niezly sku**syn był. Ponoć miał plakietkę bad boya Hollywood i wielkiej gwiazdy. Na planie wciaz sie wykłócał ze dostaje mniejszą gażę niż Mr. T. Zawsze musiał byc najlepszy. Nawet jak przydzielali rekwizyty - broń, to jeśli np. B.A. miał pistolet to on jako Hanniball musiał mieć wiekszy.

Nie lubiał kobiet na planie - to dotyczy sie zarowno Melindy Culei jak i Marli Heasley, czyli odtwórczyń ról Amy i Tawni. Tej drugiej powiedział, ze jest slaba aktorka i nie chce jej w serialu (dlatego tez tak szybko zniknęla z serialu).

Dla mnie jednak George Peppard na zawsze pozostanie Hannibalem i dobrym czlowiekiem. To sentymentalne, ale jakos tak zawsze mialem w glowie dobry wizerunek tego aktora...

Zeke

Ja też patrzę na niego przez pryzmat Hannibala z Drużyny A. Ogólnie
spoko z niego ziomek, szkoda że już nie żyje.

użytkownik usunięty
Zeke

Ja też oglądałem ten dokument tylko słabo znam angielski w tym sensie żeby sobie przetłumaczyć teksty ale w ciekawostkach zdziwił mnie tekst że podobno powiedział do Schultza ze jest niemiłym gościem ale patrząc na ten wywaidhttp://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=uXN-YuX6HLg nie odnosze takiego wrażeni chociaż naprawde nie wiemy jaki był w realu

Własnie patrzac na rózne wywiady z Peppardem wydaje mi sie,ze był dobrym człowiekiem.Fakt ze w dokumencie nie ciekawie o nim mówia ale np z Mr.T to rozumiem jego niechec. Peppard był gwiazda,popularny kilkadziesiat filmów na karku a tu pan T z irokezem i wieksza kasa?!!! :) Szkoda ze nie ma filmów z Georgem w TV ,zobaczyłbym np Egzekutora albo P.J....

Zeke

Cieszę się, że miał charakter i umiał walczyć o swoją wizję Drużyny A. Dzięki temu ten serial był kultowy! Gdyby nie słuchano Pepparda, to my pewnie nie usłyszelibyśmy o Drużynie A...

Zeke

Czytałem o kulisach powstawania "Śniadania u Tiffan'ego" i historia wygląda podobnie. Uważał siebie za gwiazdę produkcji, był wyniosły. Patricia Neal powiedziała, że dawniej sie z nim przyjaźniła, ale gdy spotkali się na planie "Śniadania" był zupełnie innym człowiekim. Audrey Hepburn lubiła wszystkich, tylko nie jego, on jej zresztą też. A sprawia wrażenie przyjemnego.

Zeke

ma ktoś w ogóle napisy do tego dokumenty PL? Albo wie skąd pobrać?

1922

nie ma nigdzie żadnych napisów :( ja sobie to tłumaczyłem tak ze słuchu...napisy by się jednak przydały ;)

Zeke

jest to aktorstwo ... a jakimi sa/byli naprawde nie wiadomo. nie zwazam na to poprostu ogladam serial i jest zajebisty!

użytkownik usunięty
Zeke

Ja tez widzialem ten film dokumentalny, ale jezeli chodzi o sprawy zawodowe to jest znakomity , bo niewidzialem takich relacji w serialu, rzadal najwiekszek broni bo w koncu byl liderem I w dodatku hannibal jak sie wkurzal robil najwieksza rozrube I za to go ubustwialem ;D

Zeke

Podobno robi awantury na planie ponieważ niemógł znisc tego ze Mr T czy dirk Benedickt sa popularniejsi od niego przez niego wyleciała Melinda Culea poniewaz uwazał ze Druzyna powinna składac sie tylko z mezczyzn , Melinda chciala brac udzial w akcjach druzny na co nie zgadzali sie produceni a Georege dolozy swoje i wyleciala podobnie bylo z Marla

użytkownik usunięty
Zeke

Ja uwazam ze nalezy na to patrzec tak ze byl perfekcjonista, podobno wkurzal sie ze mr t dostaje wiecej kasy za odcinek niz on ale w serialu niemapomiedzy nimi takiej napinki, wygladaja jakby sie swietnie ze soba czuli I to jest profesjonalizm, to jaki byl prywatnie to jego prywatna sprawa, jak sie go oglada na ekranie widzi sie kogos zupelnie innego, a ja akurat mam cos takiego ze jak wiem jaki jest ktos prywatnie I go nielubie to wplywa to na to jak go ogladam I zwykle czas mi prysnie :P ale nie w przypadku pepparda, to dopiero talent ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones