Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Opinia

użytkownik usunięty

Uważam panią Audrey za wspaniałą aktorkę, czołową postać popkultury obok Marilyn Monroe XX wieku, która wywarła ogromny wpływ na kino. Jednakże jej fenomen jest mocno przesadzony - 3 miejsce na 50 największych legend kina, z 25 kobiet ? Dla mnie znalazłaby się w pierwszej 12, ale 3 miejsce to pomyłka. W jej karierze brakuje mi melodramatów, dramatów, thrillerów, dwa czy trzy tego nie zmienią. Ponadto osobiście drażni mnie jej ujmująca dziewczęcość, która jednak stanowi atut. Według mnie fenomen Audrey zawdzięcza nie wyglądu, ale swojemu zewnętrznemu czarowi i osobowości. Piękna była, owszem, w latach 60 u Tiffany'ego, w ''Szaradzie'' i ''My Fair Lady'', ale czy na pewno sylwetka na skraju anoreksji i zapadnięta twarz w latach 50 dodawały jej uroku ? W ''Rzymskich wakacjach'' brak jej tego błysku w oko co u Tiffany'ego. Ale chorowała ciężko w czasie wojny i była niestety niedożywiona. Co do jej działalności charytatywnej, to dla mnie obok księżnej Diany jest autorytetem.
Dziękuje za uwagę
Pozdrawiam

hmmm a którąś z współczesnych aktorek uważasz za lepszą ? bo ja bym 11 przed Audrey nie postawiła.

użytkownik usunięty
Karlaaajn

Meryl Streep, Kate Winslet, Shirley MacLaine i Mia Farrow ( ciut starsze od Audrey ), Michelle Pfeiffer, Melanie Griffith, Julia Roberts, Jacqueline Bisset, Barbra Streisand, Helena Bonham Carter.

wg. mojego gustu żadnej z wyżej wymienionych nie postawiłbym przed Audrey ale każdy ma swój gust. Jak dla mnie to aktorka nr 1 tamtego wieku.

użytkownik usunięty
janusz_wojciak

Bo jesteś tylko nieobiektywnym fanatykiem Audrey. Duży plus dla niej za działalnośc charytatywną,ale aktorką była jedynie dobrą,nie wybitną,nadrabiała miłą buzią i pozowaniem na damulkę z dobrego domu.Z jej czasów lepsze od niej były chociażby Bette Davis i inna Hepburn- Katherine.Niestety obie zapomniane na korzyść twojej idolki.Gdyby nie uroda Audrey i pozowanie na dziewczynę z wyższych sfer,czym imponowała zwykłym szarym myszkom,byłaby dziś zapomniana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones