Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Dawniej aktorki były naprawdę piękne i przede wszystkim naturalne. Chciałabym wiedzieć, która z tych najwybitniejszych jest waszym zdaniem najpiękniejsza ;-)

- Audrey Hepburn
- Gina Lollobrigida
- Sophia Loren
- Rita Hayworth
- Greta Garbo
- Claudia Cardinale
- Brigitte Bardot

jeśli jakąś pominęłam to sorka ;-). Moim zdaniem najpiękniejsza była Gina Lollobrigida i Claudia Cardinale.

użytkownik usunięty
bardotek69

ChB ma dziś 62 lata, BB była młoda, więc po co jej doczepy? Porównujesz młodą babkę do fenomenu, którym jest ChB, która jak na swój wiek wygląda bosko. Może mieć se doczepy, nie razi mnie to. Wiem, że ma swoją markę doczepów. I tak jest piękna.

użytkownik usunięty
Stokrotka_19

Dla mnie BB to taka średnia blond lala z diastemą. Miała masę makijażu na sesjach.

użytkownik usunięty
Stokrotka_19

A żeby już totalnie ci uświadomić, jakie herezje głosisz, to dam przykład, który pozamiata twój wąski światopogląd. Christie Brinkley. Między tymi kobietami jest 19 lat różnicy, ale Brinkley ma 62 lata i wygląda jak wnuczka twojej Bardotki, czyli BB wygląda jak jej babcia, którą zresztą jest. Twoje wychwalanie tylko jednej kobiety i robienie z niej cudu świata jest śmieszne. W du..e byłaś i G. widziałaś. ;e

Co do Christie to jest ona naprawdę piękną kobietą i absolutnie nie wyglada na swoje lata i rzeczywiście mogłaby uchodzić za wnuczkę Bardotki.
Pozwól jednak ze ci cos uświadomię bo chyba nie słyszałaś w takim razie o chirurgii estetycznej, którą Blikley jest od lat fanką. Zgooogluj sobie to sie dowiesz.
To nie operacje plastyczne, nie zmienia sie np kształtu nosa czy brody ale naciąga skore tak ze nie widac zmarszczek i dzięki temu wyglada tak jak ona.
Która 60-stka wyglada jak Christie? Nie każda, tylko te z kasą a najcześciej wyglądają one jak potwory, żywe trupy, dlatego brawa dla niej ze wciaz przypomina siebie z młodości i zatrzymała czas.
Tylko nie porównuj jej z Bardotką, która nigdy nie miala ani żadnej operacji plastycznej ani żadnej zastrzyków, liftingów, nici ani innych gowien. Naturalne piękno a uroda spod skalpela lub strzykawki to dwa rożne zagadnienia:)

użytkownik usunięty
bardotek69

Nie b. komentować tych herezji. Christie to fenomen i jest naturalna. Nie miała operacji, o czym mówi i to widać. Tylko w 1 wywiadzie powiedziała, że botoks czasem w szyję jej dermatolog poleca. Ma mimikę twarzy i widać jej młodzieńczą energię. Takie ciało też jest pewnie dziełem chirurga? Nie rozśmieszaj mnie nawet. Inne gwiazdy mają kupę kasy i widać ich botoksy i to, że wyglądają sztucznie. Pewnie ChB pije ten botoks, haha. Naprawdę wmawiaj sobie dalej te brednie, byle twoja bardot tylko nie wyszła w złym świetle. Jesteś ślepo w nią zapatrzony i tyle.

Nie jestem, przyznaję, że jest stara i pomarszczona ale teraz pokaż mi 82-latkę niemal która nie jest?
A Christie jest głównym tematem artykułów pt. "Jak powinno sie używać operacji plastycznych" wiec chyba mówi to samo za siebie;)

użytkownik usunięty
bardotek69

Bo zawistni ludzie wmawiają jej te operacje i im nie przemówisz. Dla mnie ona korzysta z zabiegów kosmetycznych, ale nie z botoksu i operacji. Zobacz naszą polską aktorkę, co ma sto lat, a wygląda ładniej od obecnej babci Bardot. I ona nie miała żadnych zabiegów nawet. Szaflarska.
CHB to zdrowy tryb życia, klasa, wdzięk itd. Ona urodzila 3 dzieci!!! A jakie ma ciało w wieku63 prawie lat. To genetyczny freak.

Nie wiem jaki tryb życia miala Szaflarska za to wiem o Bardot, ze korzystała z słońca, szampana, papierosów, mężczyzn - życia po prostu. Ponoć nie używała nigdy kremów - i to widac.
Christie wyglada swietnie, ale nie oszukujmy sie, bez botoksu by taka gładka nie była;)

użytkownik usunięty
bardotek69

No spoko. Nie b. Cię już przekonywać, że ChB jest naturalna. Dbała całe życie o siebie i nie miała nałogów.
Niezdrowy i szalony tryb życia nazywasz korzystaniem z życia, to nie ma co. Można z niego korzystać bez nałogów itd. CHB to pokazała

użytkownik usunięty
bardotek69

No spoko. Nie b. Cię już przekonywać, że ChB jest naturalna. Dbała całe życie o siebie i nie miała nałogów.
Niezdrowy i szalony tryb życia nazywasz korzystaniem z życia, to nie ma co. Można z niego korzystać bez nałogów itd. CHB to pokazała

Uwazam, ze w życiu trzeba korzystać z wszystkiego. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem.
Jedynym nałogiem Christie jest botoks zatem;)

użytkownik usunięty
bardotek69

Jak ktoś ci napisze, że warto spróbować g... , to je zjesz? Daj spokój. Są syfy, których zdrowy i zadowolony człowiek nie tyka, bo syf. Np. alko, narkotyki. Potem ludzie umierają w męczarniach, ale ważne, że "korzystali z życia". Bardot nie znała umiaru i teraz to pięknie widać. Za to ChB nawet w wieku 90lat b. piękna i naturalna. Botoks to elizabeth taylor, madonna, cher i inne. ChB wstrzykiwała botoks tylko w szyję i MOŻE w dłonie. Koniec.

Gowna kijem nie tykam a dyskutuje z toba wiec jednak ze mną gorzej;)
O Christie juz chyba wszystko sobie wyjaśniliśmy w tym artykule poniżej gdzie mowi co i jak robi. Co, nawet jej nie wierzysz?! Haha! Beka!

użytkownik usunięty
bardotek69

Ok. Koniec dyskusji, bo tylko obrazac potrafisz. Widac, ze masz nalogi i swoje za uszami, wiec wielkie oburzenie, kiedy pisze prawde. :D 6 lat temu byles taki uparty i obrazales ludzi, bo brak ci argumentow. Dzisiaj jest tak samo.. .

Taaaak, jestem narkomanen, alkoholikiem, sensibilities, Chanel I prostakiem! A ty piękną, mądrą, cudowną, kochającą siebie najbardziej na świecie i znającą się na wszystkim najlepiej kobietą. Do tego obiektywną! Ach, co za życie:D

użytkownik usunięty
bardotek69

Tak wnioskuje, skoro mnie obrazasz bez powodu. Kiedy tylko napisalam, ze pewne rzeczy to syf, ale kazdy niech robi, co chce. Nie moj cyrk.

użytkownik usunięty
bardotek69

Tak wnioskuje, skoro mnie obrazasz bez powodu. Kiedy tylko napisalam, ze pewne rzeczy to syf, ale kazdy niech robi, co chce. Nie moj cyrk.

W ktorym momencie ja cie obraziłem? Przepraszam, nie to było moją intencją. To ty sama o sobie napisałaś, ze jesteś taka a nie inna. Zapomniałaś wspomnieć, ze do tego wszystkiego jestes skromna. Prawdziwy wzór cnót:D

użytkownik usunięty
bardotek69

Napisałam TYLKO to, że siebie kocham najbardziej i nie mam idoli. I tak powinno być (z tym kochaniem) bo bez tego ciężko szczerze pokochać kogokolwiek, nie licząc rodziny, choć z tym też bywa różnie, bo nawet się czasem mordują w rodzinach.

bardotek69

Seksoholikiem, chamem* miało byc! Słowniku, słowniku:/

użytkownik usunięty
bardotek69

Nie musisz być zaraz ćpunem itd., żeby czasem pić, palić lub jarać. ;)

użytkownik usunięty
bardotek69

Ok. Koniec dyskusji, bo tylko obrazac potrafisz. Widac, ze masz nalogi i swoje za uszami, wiec wielkie oburzenie, kiedy pisze prawde. :D 6 lat temu byles taki uparty i obrazales ludzi, bo brak ci argumentow. Dzisiaj jest tak samo.. .

Gowna kijem nie tykam a dyskutuje z toba wiec jednak ze mną gorzej;)
O Christie juz chyba wszystko sobie wyjaśniliśmy w tym artykule poniżej gdzie mowi co i jak robi. Co, nawet jej nie wierzysz?! Haha! Beka!

użytkownik usunięty
bardotek69

Jak ktoś ci napisze, że warto spróbować g... , to je zjesz? Daj spokój. Są syfy, których zdrowy i zadowolony człowiek nie tyka, bo syf. Np. alko, narkotyki. Potem ludzie umierają w męczarniach, ale ważne, że "korzystali z życia". Bardot nie znała umiaru i teraz to pięknie widać. Za to ChB nawet w wieku 90lat b. piękna i naturalna. Botoks to elizabeth taylor, madonna, cher i inne. ChB wstrzykiwała botoks tylko w szyję i MOŻE w dłonie. Koniec.

użytkownik usunięty
bardotek69

Jak ktoś ci napisze, że warto spróbować g... , to je zjesz? Daj spokój. Są syfy, których zdrowy i zadowolony człowiek nie tyka, bo syf. Np. alko, narkotyki. Potem ludzie umierają w męczarniach, ale ważne, że "korzystali z życia". Bardot nie znała umiaru i teraz to pięknie widać. Za to ChB nawet w wieku 90lat b. piękna i naturalna. Botoks to elizabeth taylor, madonna, cher i inne. ChB wstrzykiwała botoks tylko w szyję i MOŻE w dłonie. Koniec.

Uwazam, ze w życiu trzeba korzystać z wszystkiego. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem.
Jedynym nałogiem Christie jest botoks zatem;)

Sorry, nie wspomniałem o wypełniaczach i laserach:

http://www.dailymail.co.uk/health/article-3318513/How-DOES-Botox-neck-hair-piece s-physio-aching-joints-Christie-Brinkley-admits-looking-good-61-hellishly-hard-w ork.html

Porównywanie tej beczki jadu kiełbasianego do naturalnej Bardot jest zniewagą!

użytkownik usunięty
bardotek69

Ty dalej swoje. Szaflarskiej nic nie możesz zarzucić. Nic. ChB jest z hameryki, więc łatwo jej wciskać sztuczność itd. Przeprowadzają z nią wywiady młodsze baby, po których widać botoksy, a ona wygląda lepiej i naturalnie. Trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć. Pani Szaflarska ma ponad 100 lat i wygląda lepiej od BB. Trochę obiektywizmu, na litość boską!!!!

Szaflarskiej nie zarzucam nic bo mam do niej szacunek, jak sama wspomniałaś przeżyła obóz a to samo w sobie jest cudem.
Christie mówi w filmiku o zabiegach upiększających a ty co, głucha na słowa swojego guru? Czy ideał sięgnął bruku i pogodzić sie z tym nie mozesz?
Nie unoś sie tak bo ci pikawa strzeli;)

użytkownik usunięty
bardotek69

To, że używam !!!, to nie znaczy, że zaraz się unoszę. To podkreślenie tego, co chciałam przekazać. Mam zdrowe serce, więc nie musisz się o mnie martwić. ;)
CHB już pisałam o niej dość. Nie jest moim guru, tylko inspiracją, ale inspiruje mnie też wiele rzeczy. :)
Nie zgadzam się z promowaniem weganizmu przez Christie. Dla mnie to niezdrowe tak rezygnować całkiem z mięsa i produktów odzwierzęcych. Natomiast jej to służy, bo ma kupę kasy i stać ją na najdroższe produkty z całego świata. Albo taka soja jest o smaku mięsa, sera, ale nie wnikam. Udziwniają ostro, zamiast jeść tylko warzywa i owoce, skoro mięsa nie tykają.

użytkownik usunięty
bardotek69

A pani Szaflarska przeżyła obóz koncentracyjny. Porównywanie jej do Bardot to nieporozumienie z mojej strony. Faktycznie, mea culpa.

użytkownik usunięty
bardotek69

Bo zawistni ludzie wmawiają jej te operacje i im nie przemówisz. Dla mnie ona korzysta z zabiegów kosmetycznych, ale nie z botoksu i operacji. Zobacz naszą polską aktorkę, co ma sto lat, a wygląda ładniej od obecnej babci Bardot. I ona nie miała żadnych zabiegów nawet. Szaflarska.
CHB to zdrowy tryb życia, klasa, wdzięk itd. Ona urodzila 3 dzieci!!! A jakie ma ciało w wieku63 prawie lat. To genetyczny freak.

użytkownik usunięty
bardotek69

I tak, jak nie mam idolek i idoli, to ChB jest moją inspiracją i kolejnym powodem, by dbać o siebie.

flexia

mój top to (kolejność przypadkowa):
Anita Ekberg, Raquel Welch, Sophia Loren, Anna Dymna, Elizabeth Taylor, Ursula Andress.

flexia

Najpiękniejsza była Vivien Leigh.

użytkownik usunięty
flexia

Dla mnie najpiękniejsze były: Audrey Hepburn, Vivien Leigh, Natalie Wood i Elizabeth Taylor.

użytkownik usunięty

Mogłaby jeszcze dodać: Jean Simmons(wyglądała trochę jak połaczenię Liz i Vivien)Veronice Lake,Joan Fontane,Claudie Cardinale,Briggite Bardot i Romy Schneider.

użytkownik usunięty

Gene Tierney, Grace Kelly również były przepiękne, Marilyn Monroe również miała swój urok.
Co ja poradzę, że stare kino jest bogate urodziwe aktorki? :)
Przy okazji wymienię tę, które szczególnie mi się NIE podobają z urody:Ingrid Bergman,Katharine Hepburn,wszystkie te platynowe blondyny(z wyjątkiem MM of cours),Sophia Loren,Gina Lollobrigida.

użytkownik usunięty

*bogate w

flexia

Oprócz tych, które wymieniłaś dla mnie Pola Raksa była przepiękna oraz Anna Dymna w latach młodości.

flexia

Z wymienionych Loren, ale Bacall tez bardzo fajna :)

flexia

Audrey bezapelacyjnie !

flexia

Najpiekniejsza aktorja na siwecie wcale nie byl gwiazdy kina zachodniego, a byla nia Anna Dymna. Bijaca uroda 1000 krotnie Audrey H. Agnieszka Wagner w mlodosci to niedoscigniony ideal urody, gdzie do niej A. HEpburn na majsa wymalowanej. Tedwie polskie aktorki bylu tysiac razy piekniejsze od aktorek z zachodu z przerysowanym makijazem. One bez makijazu mialy wspaniale rysy twarzy.

Milka_1910

To prawda, urodziwe panie, jednak zapomniałaś chyba jednak o monobrwi i lekkim wąsie jakim mogła poszczycić się młoda Ania Dymna xd
Nikt nie jest doskonały a uroda to kwestia gustu:) a o tym się ponoć nie dyskutuje.
Pozdrawiam:)

bardotek69

Anna Dymna nawet z lekko narastajacymi wloskami pomiedzy brwiami byla o milion razy piekniejsza od A.H. wystarczy spojrzec na zdjecia z dziecinstwa hollywoodzkiej aktorki, zeby zobaczyc, ze nie miala ladnych rysow twarzy. Za to A. Dymna to skonczona pieknosc nawet z monobrwiami! Bo ma przesliczne rysy twarzy i to bez makijazu. A A. H musiala sobie je sztucznie niemalze flamastrem czarnym pogrubiac i nadawac ksztalt i proporcje. Agnieszka Wagner to takze skonczona pieknosc, ideal twarzy, rysy wybitnie piekne. Gdzie do niej A. H ? Kwestia gustu uroda? Trzeba byc obiektywnym. Podobaja mi sie brunetki, ale A. H nie moge nazwac nawet ladna.

użytkownik usunięty
flexia

Jak dla mnie Audrey Hepburn była posiadaczką najpiękniejszego uśmiechu w historii Hollywood

flexia

-Audrey Hepburn
-Pola Raksa
-Faye Dunaway
-Jane Fonda
-Shirley Maclaine
-Lauren Bacall
-Sophia Loren
-Vivien Leigh
-Gina Lollobrigida
-Ann Margret

dzemsy20

-Elizabeth Taylor
-Leslie Caron
-Claudia Cardinale
-Virna Lisi
-Dorothy Dandridge
-Doris Day

flexia

Powyższa lista nieaktualna, oto moje typy.
Claudia Cardinale (dla mnie najpiękniejsza kobieta wszechczasow) , Michèle Mercier ( choć miała operacje) , Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, (druga naj) Anna Karina, Romy Schneider, Virna Lisi, Barbara Bouchet, Eva Marie Saint, Lauren Bacall, Ava Gardner, Vivien Leigh, Sharon Tate, Marlène Jobert, Mireille Darc , Audrey Hepburn, Claudine Auger, Sylva Koscina, Barbara Lass (najpiękniejsza Polska aktorka), Jacqueline Sassard (przebiła wszystkie panienki w "Słabej płci"), Senta Berger.

dzemsy20

Czekam na listę przyszłoroczną xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones