Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Kobieta kompletna .......

użytkownik usunięty

kobieta o której może tylko śnić mężczyzna...człowiek który powinien być przykładem dla
innych..wzorowa matka swoich dzieci...i wzorowa opiekunka dla dzieci biednych...osoba o
wielkim sercu,której nie zepsuło Hollywood....dla mnie to ona była prawdziwą GWIAZDĄ
Hollywood...przepiękna,utalentowana,inteligentna,mądra...wzór dla innych "gwiazdeczek"
takiej osoby już nigdy nie będzie...<3 AUDREY<3

Ona sama nigdy nie uważała się za "gwiazdę Hollywood"
Zawsze przyznawała że jest Europejską aktorką.
Nigdy nie określiła sama siebie mianem gwiazdy .

Audrey93

najseksowniejsza kobieta z dawnych lat. :* ładnie wygląda na każdy zdjęciu czarno-białym

użytkownik usunięty
Audrey93

wiem.... i bardzo dobrze.... wyjątkowi ludzie pochodzą ..... z naszego kontynentu...

Prawda ;]
Jak dla mnie to miała wiele uroku na każdym zdjęciu.

użytkownik usunięty
Audrey93

mnie paraliżuje za każdym razem gdy na nią patrzę .....cenie ją jako człowieka...przede wszystkim....bo wierzę ...jestem pewny,że była dobrym człowiekiem.....szkoda,że tak szybko odchodzą ludzie, którzy są naprawdę bezcenni....

Widzę że czujemy to samo ;]. Z wszystkich jej biografii, wspomnień wyłania mi się obraz wspaniałej osoby i aktorki.
Samo to jak wiele poświęciła dla pracy w UNICEF coś już znaczy.
Dzięki tej kobiecie ( a może przez nią ;] ) tęsknię za czasami w których nie żyłam.

użytkownik usunięty
Audrey93

dokładnie mam to samo jeśli chodzi o lata w których żyłem, jak ona jeszcze żyła, w tedy nie wiedziałem nawet co to Hollywood,nie znałem żadnego aktora,tytułu żadnego filmu, co najważniejsze, nie wiedziałem o jej istnieniu...miałem prawie siedem lat jak zmarła. Praca w UNICEF to wiadomo, ale trzeba powiedzieć o jej pomocy rannym żołnierzom podczas II wojny światowej...czy też porzuceniu aktorstwa na okres kiedy wychowywała swojego syna.....kariera ponad wszystko-nie w jej przypadku...WIELKA POSTAĆ.

Miło rozmawia się z osobą która wie o czym mówię. Niestety większość młodzieży w dzisiejszych czasach kompletnie nie ma pojęcia że taka osoba istniała.
Praca w "podziemiu" podczas wojny to naprawdę nie jest byle co. Poza tym imponuje mi tym że chciała za wszelką cenę uchronić przed mediami swoja prywatność.
Nie to co w dzisiejszych czasach, "gwiazdki"którzy odchudzają się z "Faktem" ;]
Była niesamowita !

Audrey93

Myślę że zna ją wiele młodych osób, w szczególności dziewczyn bo Audrey zawsze była ikoną na której można się wzorować. Ogólnie przyjęło się tak że część ubóstwia Marilyn a cześć Audrey co mnie bardzo cieszy bo na pewno jeszcze długo bedzie zapamiętana, na co oczywiście w pełni zasługuje.

pr1nce7

Wiesz kojarzenie tylko po wyglądzie nie zawsze świadczy o tym że ktoś naprawdę oglądał choćby 1 film z Audrey.
Swoje stwierdzenie poparłam na obserwacji ludzi chociażby w mojej szkole. Nie wiem jak u ciebie ale to ja wśród moich znajomych zaczęłam o niej mówić jako pierwsza i wcześniej nikt kompletnie nie miał pojęcia że taka osoba istniała ;/

użytkownik usunięty
Audrey93

...i dobrze, że mówisz o niej innym, bo o niej warto mówić...powinno się mówić :-)

pewnie.. Trzeba odchamiać ludzi xD

użytkownik usunięty
Audrey93

a ja mam nadzieje, że osoby szanujące tą kobietę, mają coś z niej ;-) ..bardzo bym chciał, odnalezdz kiedyś swoją Audrey....;-)

Hah ja też bardzo bym tego chciał, ale niestety to niemożliwe bo Audrey była tylko jedna i wątpie by kiedykolwiek narodziła się druga tak cudowna kobieta ;)

pr1nce7

pr1nce7 Masz rację ;]
Ale zawsze można szukać tej o podobnych cechach ;]
Tak więc chłopcy uważnie się rozglądać ! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones