PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5938}

Zielone domostwa

Green Mansions
5,7 259
ocen
5,7 10 1 259
Zielone domostwa
powrót do forum filmu Zielone domostwa

Trochę naiwny, ale zawiera piękne widoki i ciekawe ujęcia amazońskiej wioski, do tego Audrey w workowatej sukience z gracją skacząca po drzewach :)

ocenił(a) film na 7
capri

Bardzo ładne plenery, urocza jak zawsze Audrey Hepburn, ciekawe historia, ale opowiedziana w nie do końca ciekawy sposób. Myślę, ze scenariusz zawiódł - całość stanowiła świetny materiał na bardzo dobry film przygodowy, szkoda że trochę to spaprali. Nie jest to najlepszy film Hepburn, ale da się obejrzeć.

goslawa25

Scenariusz na pewno nie jest mocną stroną tego filmu podobnie jak reżyseria i obsada - nie wiem czy ten film poza odrobiną egzotyki ma jakikolwiek mocny atut.
Perkins jest tak spięty i sztywny, że nie sposób dostrzec uczucia między postacią graną przez niego a Rimą, która w swej delikatności jest nie tyle dzika - zjednana z naturą, co nierzeczywista. Obok "Krwawej linii" ten film jest najgorszy w dorobku Hepburn.

ocenił(a) film na 4
madz20

Niestety prawda, tak jak napisałam w swoim powyższym komentarzu prędzej nadawałaby się tutaj Jennifer Jones niż Audrey Hepburn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones