PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33102}

Prywatne życie Sherlocka Holmesa

The Private Life of Sherlock Holmes
6,8 1 067
ocen
6,8 10 1 1067
Prywatne życie Sherlocka Holmesa
powrót do forum filmu Prywatne życie Sherlocka Holmesa

Takie samo lub podobne wrażenie wywarł na mnie ten film, co u innych użytkowników, czyli najogólniej mówiąc niezbyt dobre. Brak tu jakiejś solidnej siły boskiej, film jakby mdły, wszystko wygląda jakby ktoś to posmarował mydłem, przez co nie można się z tym połączyć i tego poczuć. Aż do sceny z Madame Petrova, nie odnalazłem w filmie nic, co by mi się spodobało, choć i ta scena nie była czymś nieprawdopodobnym, to jednak czuję, że zapada w pamięć w odróżnieniu od reszty filmu. Wątek z zagubioną dziewczyną, pozbawioną pamięci na początku też jest ciekawy, jednak czym więcej wiemy, robi się (być może paradoksalnie) mniej interesująco. Pojawia się też Christopher Lee z na wpół wygoloną głową (wcześniej nie widziałem go w takim stylu), jednak nie jest on w stanie poprawić stanu tego dzieła, zwłaszcza, że pojawia się raczej w drugiej połowie filmu. Pewnie fani Holmesa będą sięgali po ten film, ja zrobiłem to, ze względu na Lee, być może też znajdzie się ktoś taki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones