PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31518}

Poranna chwała

Morning Glory
6,5 170
ocen
6,5 10 1 170
Poranna chwała
powrót do forum filmu Poranna chwała

historia jest dosc przestarzala - mloda dziewczyna przyjezdza do wielkiego miasta z mysla o zostaniu aktorka. poznaje nawet producenta oraz pisarza, na ktorych wywiera pozytywne wrazenie, jdnak jej pierwsza proba nie wypada najlepiej. nastepne miesiace sa pasmem rozczarowan, jednak dziewczyna dostaje w koncu swoja szanse...
ten film to show katherine hepburn, ktora jako pelna uroku i bezpretensjonalna dziewczyna z malego miasteczka wypada znakomicie. jak dobra aktorka hepburn byla udowadnia scena na przyjeciu kied pijana odtwarza postac julii oraz hamleta z repertuaru szeksira. ani jednej falszywej nuty w tym wystepie. tym bardziej godne podziwu, ze czesto aktorskie kreacje z lat 30-tych bywaja wyjatkowo archaiczne.
historia jest srednio ciekawa i trzyma sie glownie na roli hepburn, jednak to bardzo krotki film, wiec mozna poswiecic godzine by zobaczyc bardzo dobre aktorstwo.

Qmid

Film jakże proroczy w związku z przyszłymi dokonaniami K. Hephburn. Rola...naprawdę chylę czoła. Nie znałem jeszcze Hephburn z roli naiwnej idealistki. Momentami było naprawdę zabawnie.

Qmid

ja wiem czy historia przestarzała, film moze byc stary ,ale historia, mista dzisiaj na całym świecie pełne sa takich naiwnych dziewczyn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones