PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3802}

Na zawsze

Always
6,5 2 809
ocen
6,5 10 1 2809
Na zawsze
powrót do forum filmu Na zawsze

Najgorszy film Spielberga

użytkownik usunięty

Nudny, przesłodzony, przesentymentalizowany, nijaki. Ciekawostą jest występ Audrey Hepburn w jednej z ostatnich ról.

ocenił(a) film na 5

Gorszy był chyba 1941.

użytkownik usunięty
Motorcycle_Boy

Jak dla mnie to jednak ten. "1941" też mi nie podszedł i wiem, że często jest wymieniany jako największa wpadka Spielberga ale jak na mój gust, to mimo wszystko broni się tam parę rzeczy, jak choćby otwarcie parodiujące "Szczęki". "Always" zaś nie dość, że mnie wymęczył to jeszcze wydał mi się strasznie bezpłciowym filmem, gdzie zupełnie nie widać ręki Spielberga.

ocenił(a) film na 3

Próbowałam obejrzeć ze względu na Audrey, ale jej mało było...

Kinomaniaczka_

zrobiłam dokladnie to samo i zasnełam na końcówce .

karin_

A ja w ogóle nie wytrzymałam do końca. Zobaczyłam tylko sceny z Audrey i wyłączyłam film xD

ocenił(a) film na 10
Stacy

Szkoda dla mnie osobiście chyba najlepszy film Spielberga, bo doprawiony magią :-) i bez niepotrzebnych efektów, jestem romantykiem, więc może mam coś nie tak.

ocenił(a) film na 8
okmarek

Ja może nie jestem aż takim romantykiem he he..., ale film na pewno bardzo dobry.
Pozdrawiam.

lordofthedead

Fakt to trzeci najlepszy film po Imperium słońca i Kolorze purpury Spielberga po prostu przepiękny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones