PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7931}
7,6 15 830
ocen
7,6 10 1 15830
6,8 12
ocen krytyków
My Fair Lady
powrót do forum filmu My Fair Lady

O jaaa...:(

ocenił(a) film na 10

Ja nie mogę...ostatnie 30 minut czekałam na ten cholerny pocałunek i co...

ocenił(a) film na 10
sara_ka

daj spokój, on był dla niej za stary trochę;p

sara_ka

Właśnie ostatnia scena z kapciami zamiast pocałunku była najlepsza :) Pocałunek masz w Śniadaniu u Tiffany'ego.

mwnuk

no i mam to teraz oglądnąć ? -.-
bo już wiem jak się skończy ..

kawaaii14

Dla mnie koniec również nie był zadowalający, aczkolwiek uroczy!

użytkownik usunięty
sara_ka

jaki znowu pocalunek? przeciez on byl dla niej jak ojciec

sara_ka

Higgins miał rację, czemu kobiety nie mogłyby być jak mężczyźni? ;-) Oni przynajmniej nie czekają na jakieś bzdury.

ocenił(a) film na 8
Georgiana_1

Higgins miał racje, czemu to mężczyźni nie mogli by byc jak kobiety. Pojmować,kiedy mówie co czuje, zamiast gadać o piłce i o swoich spoconych pachach

ocenił(a) film na 10
nefla

bo wtedy by byli po prostu kobietami z męskimi narządami. Nuda! Myślisz ze faceci szukają dziewczyn, które umieją naprawić samochód i wnieść fortepian na 40 piętro? Różnice między płciami to zaleta tego świata:)

ocenił(a) film na 8
Looongier

Usiłowałam kogoś wpuścić w prymitywniejszą dyskusje,a spotkałam sie z bardzo elegancką ripstą.
W każdym razie uważam, że kobietom nie odbiera kobiecości lekkie ogarnianie tematów mechaniki (przynajmniej mi nie)
A mężczyznom nie odbierze męskości podstawowa wiedza na temat garberoby i rozróżnianie wiecej niż 3 kolorów, także używanie wiekszej ilości kosmetyków niz mydło.

Choć każdy ma własną wizję siebie i swoich upodobań

nefla

Rozumiem cię, ale mnie chodziło raczej o to, jak głupie jest sprowadzenie kobiecości do spędzania godzin przed lustrem, ciągłego biegania po sklepach albo piszczenia na widok pająków. I o takie absurdalne zachowania, jak np zabieranie ton bagażu na wyjazdy, a potem zmuszania facetów, żeby to wszystko wnosili po schodach. Albo nieustannego uskarżania się na "dyskryminację".

ocenił(a) film na 10
nefla

sorry za elegancką ripostę - dopiero teraz Cię sprawdziłem i się okazało, że lubisz świat wg kiepskich;p Następnym razem postaram się odpowiedzieć bardziej na poziomie;)
PS. Ja znam trzy kolory: fajny, ch*jowy i pedalski:)

ocenił(a) film na 7
Looongier

ach, jakiś Ty męski! :P ...i co z tego, że lubi "Kiepskich"? Jest przez to gorszym człowiekiem?
To dobrze, że znasz chociaż te 3 kolory. Przynajmniej na ulicy nie zginiesz...jak sądzę.

Serio...gdzie wywiało dżentelmenów w tym dzisiejszym świecie? A tak! Wymordowano ich na wojnie. Szlag! :/

ocenił(a) film na 10
Morenita

nie gorszym, tylko lubiącym pewien specyficzny rodzaj humoru

sara_ka

Następnym razem radzę ostrzegać w tytule przed spoilerami, bo właśnie zniszczyłaś komuś seans.

olik124

no tak, po treści posta i kategorii filmwebu "melodramat" spodziewałem się, że któreś z nich umrze xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones